
Вентилятор радіатора 260W Skoda Fabia (00-04, 05-13), Roomster (06-13) / VW Polo (02-15) Vika 99590015401
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Cordoba, Ibiza, Toledo
- Skoda: Fabia, Rapid, Roomster
- Volkswagen: Jetta, Polo
Оригінальні номери
OEM: 6R0959455C, 6Q0959455AD, 6RD959455
VAG: 6R0959455E
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VAG 6R0959455E; Вика 99590015401 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Зовнішній діаметр | 390 мм |
| Напруга | 12 В |
| Сумісність з маркою | Skoda, Volkswagen, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Ibiza, Polo, Fox, Toledo, Rapid, Fabia, Roomster |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 99590015401 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 2.245 |
| Каталожний номер | 99590015401 |
| Напруга [В] | 12 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 390 |
| Необхідна кількість | 1 |
| Номінальна потужність, Вт | 260 W |
- Ціна: 2 062,50 ₴

