
Вентилятор радіатора Skoda Fabia (00-10), Octavia (97-11)/VW Golf (98-06)/Seat Cordoba (03-05,06-09), Ibiza (02-10) Vika
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3, TT
- Seat: Cordoba, Ibiza, Leon, Toledo
- Skoda: Fabia, Octavia, Roomster
- Volkswagen: Bora, Golf, Polo
Оригінальні номери
OEM: 1J0959455, 1J0959455B, 6E0959455
VAG: 6E0959455A, 6H0959455C
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | Audi 6E0959455A; Skoda 6E0959455A; Volkswagen 6E0959455A |
| Країна виробник | Тайвань |
| Зовнішній діаметр | 345 мм |
| Сумісність з маркою | Volkswagen, Skoda, Audi, Seat |
| Сумісність з моделлю | Cordoba, Bora, New Beetle, Ibiza, Polo, Leon, Octavia, Fox, Toledo, TT, Lupo, Fabia, A3, Golf, Roomster |
| Тип | Вентилятор |
| Код запчастини | 99590015101 |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Тип експлуатації | електричний |
| Каталожний номер | 99590015101 |
| Кількість приєднань | 3 |
| Зовнішній діаметр [мм] | 345 |
| Необхідна кількість | 1 |
| Номінальна потужність, Вт | 100 W |
| Число крил | 7 |
- Ціна: 1 688,50 ₴

