
Радіатор охолодження Audi A1/Skoda Fabia IV/VW Polo 1.0 TSI (17-) Vika 11211859801
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Оригінальні номери
OEM: 2Q0121253A, 2Q0121253K, 2Q0121253P
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VIKA 11211859801; Volkswagen 2Q0121253P |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | A1, Polo, Fabia, Ibiza |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каталожний номер | 11211859801 |
- Ціна: 5 659,50 ₴

