
Радіатор охолодження Skoda Superb (02-08)/VW Passat (97-05)/Audi A4 (95-01),A6 (98-05) (630*397*32) Vika 11210140101
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4, A6
- Skoda: Superb
- Volkswagen: Passat
Оригінальні номери
OEM: 8D0121251D, 8D0121251L, 4B0121251K, 4B0121251R, 8D0121251BB
VAG: 8D0121251N
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | Audi 8D0121251BB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A6, A4 |
| Тип коробки передач | Механічна |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Глибина [мм] | 32 |
| Довжина [мм] | 630 |
| Каталожний номер | 11210140101 |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
| Ширина (мм) | 397 |
- Ціна: 2 024 ₴

