
Радіатор Skoda Octavia (13-17, 18-) / VW Golf (13-17), Jetta 20-/Seat Leon (13-16, 17-) Vika 11211858201
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Seat: Leon
- Skoda: Fabia, Octavia, Rapid
- Volkswagen: Golf, Jetta
Оригінальні номери
VAG: 5Q0121251HC, 5Q0121251T
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VAG 5Q0121251T; VIKA 11211858201 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Jetta, Golf, Leon, Octavia |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каталожний номер | 11211858201 |
- Ціна: 2 222 ₴

