
Радіатор Skoda Octavia (04-13) / VW Golf (04-09), Jetta (06-11), Passat (06-) / Audi A3 (04-08) / Seat Leon (06-10), Toledo
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3
- Seat: Leon, Toledo
- Skoda: Octavia, Superb, Yeti
- Volkswagen: CC, Caddy, EOS, Golf, Jetta, Passat, Scirocco, Touran
Оригінальні номери
OEM: 1K0121253AA, 1K0121253AB, 1K0121253H, 5KD121253B, 5K0121253D, 5K0121253H, 5K0121251F, 1K0121345AS, 1K0121251AT, 1K0121251DN, 1K0121253AP, 1K0121253BB
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VAG 1K0121253BB |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Призначення | Для автомобілів з/без кондиціонера |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, Octavia, Touran, Caddy, Tiguan, A3, Beetle, Jetta, Golf, Yeti, Leon, Passat, Scirocco, Eos, Toledo, Altea |
| Тип коробки передач | Універсальна |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каталожний номер | 11210138601 |
| Обладнання/обладнання | для транспортних засобів із/без кондиціонером |
- Ціна: 2 079 ₴

