
Радіатор Skoda Octavia (04-13) / VW Golf (06-09), Jetta (06-10), Passat (06-11) / Audi A3 (04-13) / Seat Leon (06-10), Toledo (05-
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3
- Seat: Leon, Toledo
- Skoda: Octavia, Superb
- Volkswagen: Caddy, EOS, Golf, Jetta, Passat, Touran
Оригінальні номери
OEM: 1K0121251AM, 1K0121253AC, 1K0121253AN
VAG: 1K0121251AK, 3C0121253S
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | Audi 3C0121253S; Skoda 3C0121253S; Volkswagen 3C0121253S |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, Octavia, Touran, Caddy, A3, Jetta, Golf, Leon, Passat, Eos, Toledo, Altea |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каталожний номер | 11210767101 |
- Ціна: 2 293,50 ₴

