
Радіатор VW Golf (06-14), Jetta (06-10), Passat (09-12) / Audi A3 (04-13), TT (07-14) Seat Leon (06-10) Vika 11210976701
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3, TT
- Seat: Leon
- Skoda: Octavia, Superb, Yeti
- Volkswagen: CC, Caddy, EOS, Golf, Jetta, Passat, Scirocco, Touran
Оригінальні номери
OEM: 1K0121251L, 1K0121253L, 1KD121251D, 5K0121253B, 5K0121251AA
VAG: 5K0121251J
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VIKA 11210976701; Volkswagen 5K0121251J |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Сумісність з маркою | Seat, Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, Octavia, Touran, Caddy, A3, TT, Beetle, Jetta, Golf, Yeti, Leon, Passat, Scirocco, Eos, Altea |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каталожний номер | 11210976701 |
- Ціна: 2 326,50 ₴

