
Радіатор VW Jetta (06-14), Passat (13-15) Vika 11211513901
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A3, TT
- Skoda: Superb
- Volkswagen: EOS, Golf, Jetta, Passat
Оригінальні номери
OEM: 1K0121251K, 1K0121253K, 5K0121253C, 5K0121253F
VAG: 5K0121251AB, 5K0121251H
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | VAG 5K0121251H; VIKA 11211513901 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Superb, A3, TT, Jetta, Golf, Passat, Eos |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Каталожний номер | 11211513901 |
- Ціна: 2 145 ₴

