
Радіатор Skoda Superb (02-08)/VW Passat (97-05)/Audi A4 (95-01),A6 (98-05) Vika 11210128701
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Обмін або повернення протягом 14 днів.
Застосовність
Товар підходить до марок/моделей авто:
- Audi: A4, A6
- Skoda: Superb
- Volkswagen: Passat
Оригінальні номери
OEM: 8D0121251P, 8D0121251AC, 8D0121251AE, 8D0121251BF, 8D0121251Q, 4B0121251T, 8D0121251AS, 8D0121251M, 8D0121251AT, 8D0121251BJ, 8D0121251BA, 8D0121251BC, 8D0121251BE, 8D0121251BH
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Віка |
| Кросс-номери | Audi 8D0121251BH; VIKA 11210128701 |
| Країна виробник | Тайвань |
| Глибина ядра радіатора | 0 мм |
| Довжина ядра радіатора | 0 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Volkswagen |
| Сумісність з моделлю | Passat, Superb, A6, A4 |
| Ширина ядра радіатора | 0 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Впускн. ∅ [мм] | 32.5 |
| Выпускн.-⌀ [мм] | 32.5 |
| Каталожний номер | 11210128701 |
- Ціна: 1 897,50 ₴

